ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΟΝΟΜΑΣΙΑ «ΗΜΕΡΙΔΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ» 19-20 Δεκεμβρίου 2015

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΗΜΕΡΑΣ

ΠAΓΚΥΠΡΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ & ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Αʼ, Βʼ και Γʼ 17-19 ΙΟΥΛΙΟΥ 2015 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ 1ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ 2ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΜΑΔΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ 2ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ 3ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΜΑΔΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ 3ης ΗΜΕΡΑΣ

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ 10-12 ΙΟΥΛΙΟΥ 2015

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ 1ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΜΑΔΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ 1ης ΗΜΕΡΑΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΙΛΩΝ 1ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ 2ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΜΑΔΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ 2ης ΗΜΕΡΑΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΙΛΩΝ 2ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ 3ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΜΑΔΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ 3ης ΗΜΕΡΑΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΙΛΩΝ 3ης ΗΜΕΡΑΣ

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ 10-12 ΙΟΥΛΙΟΥ 2015

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ 1ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΜΑΔΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ 1ης ΗΜΕΡΑΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΙΛΩΝ 1ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ 2ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΜΑΔΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ 2ης ΗΜΕΡΑΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΙΛΩΝ 2ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ 3ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΜΑΔΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ 3ης ΗΜΕΡΑΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΟΜΙΛΩΝ 3ης ΗΜΕΡΑΣ

EUROPEAN AQUATICS DAY ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ 4 ΙΟΥΛΙΟΥ 2015

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΟΜΑΔΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ

40οι ΠΑΓΚΥΠΡΙΟΙ ΔΙΑΣΩΜΑΤΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 30 ΙΟΥΝΙΟΥ-2 ΙΟΥΛΙΟΥ 2015 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΕΜΕΣΟΣ

1η ΗΜΕΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ 1η ΗΜΕΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΩΝ 1η ΗΜΕΡΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΟΜΙΛΩΝ 2η ΗΜΕΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ 2η ΗΜΕΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΩΝ 2η ΗΜΕΡΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΟΜΙΛΩΝ 3η ΗΜΕΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ 3η ΗΜΕΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΩΝ 3η ΗΜΕΡΑ – ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΝΑΥΤΙΚΩΝ ΟΜΙΛΩΝ

ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΑΡΝΑΚΑΣ – 22-24 ΜΑΙΟΥ 2015

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 1ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 2ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 2ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 3ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 3ης ΗΜΕΡΑΣ

1ον ΕΑΡΙΝΟ ΔΙΕΘΝΕΣ ΜΗΤΙΓΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3-5 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 1ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΩΝ 1ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 2ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΩΝ 2ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 3ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 3ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΩΝ 3ης ΗΜΕΡΑΣ

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟΙ ΑΤΟΜΙΚΟΙ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ/ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 21-22 ΜΑΡΤΙΟΥ 2015

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ 13-15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2015  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ 17-18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2015 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ