ΔΙΕΘΝΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ «ΛΕΜΕΣΙΑ» 19-20 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2013 – ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΑΓΡΟΥ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΩΝ

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ 19-21 ΙΟΥΛΙΟΥ 2013 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

ΑΤΟΜΙΚΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ 1ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΤΟΜΙΚΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ 2ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΤΟΜΙΚΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ 3ης ΗΜΕΡΑΣ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ 1ης ΗΜΕΡΑΣ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ 2ης ΗΜΕΡΑΣ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ 3ης ΗΜΕΡΑΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 1ης ΗΜΕΡΑΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2ης ΗΜΕΡΑΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 3ης ΗΜΕΡΑΣ – ΤΕΛΙΚΗ

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 19-21 ΙΟΥΛΙΟΥ 2013 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

ΑΤΟΜΙΚΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ 1ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΤΟΜΙΚΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ 2ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΤΟΜΙΚΑ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΑ 3ης ΗΜΕΡΑΣ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ 1ης ΗΜΕΡΑΣ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ 2ης ΗΜΕΡΑΣ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ 3ης ΗΜΕΡΑΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 1ης ΗΜΕΡΑΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2ης ΗΜΕΡΑΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 3ης ΗΜΕΡΑΣ – ΤΕΛΙΚΗ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 12- 14 ΙΟΥΛΙΟΥ 2013 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

1η ΗΜΕΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ 2η ΗΜΕΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ 3η ΗΜΕΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ 1η ΗΜΕΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΩΝ 2η ΗΜΕΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΩΝ 3η ΗΜΕΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΩΝ

38οι ΠΑΓΚΥΠΡΙΟΙ ΔΙΑΣΩΜΑΤΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 05 – 07 ΙΟΥΛΙΟΥ 2013 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ

1η ΗΜΕΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ 2η ΗΜΕΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ 3η ΗΜΕΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ 1η ΗΜΕΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΩΝ 2η ΗΜΕΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΩΝ 3η ΗΜΕΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΩΝ 1η ΗΜΕΡΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 2η ΗΜΕΡΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 3η ΗΜΕΡΑ – ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΠΑΓΚΥΠΡΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΩ ΤΩΝ ΔΕΚΑ ΧΡΟΝΩΝ 15 ΙΟΥΝΙΟΥ 2013 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΑΡΝΑΚΑΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΤΟΜΙΚΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΩΝ

ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΑΡΝΑΚΑΣ 19 ΜΑΙΟΥ 2013

Συγκεντρωτικά Κατηγορίες

ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 11 ΜΑΙΟΥ 2013

Αποτελέσματα

ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΕΜΕΣΟΥ 27-28 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2013

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 1η ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 2ης ΗΜΕΡΑΣ

27οι ΠΑΓΚΥΠΡΙOΙ ΑΤΟΜΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 1-3 ΜΑΡΤΙΟΥ 2013

1η ΗΜΕΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 1η ΗΜΕΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 2η ΗΜΕΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2η ΗΜΕΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 3η ΗΜΕΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 3η ΗΜΕΡΑ – ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

ΠΑΓΚΥΠΡΙOΙ ΑΤΟΜΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’, Β’, Γ’ 9-10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2013

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΓΩΝΩΝ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ης ΗΜΕΡΑΣ ΑΓΩΝΩΝ

ΠΑΓΚΥΠΡΙΑ ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΡΟΚΡΙΣΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ 19-20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2013

Αποτελέσματα Ατομικών Αγωνισμάτων Αποτελέσματα Σκυταλοδρομιών